Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw zgwałcona, potem zaszczuta

Utworzony przez Samulski, 7 czerwca 2008 r. o 13:39
HIPOKRYZJA KOSCIOLA. TU KRZYCZA ABY ZACHOWAC NIE NARODZONE DZIECKO (BO WEGLUG NICH OD POCZECIA TO JUZ CZLOWIEK). ALE JAK KBIETA URODZI MARTWE DZIECKO, LUB DZIECKO UMRZE PO PORODZIE TO JUZ TEMU DZIECKU NIE NALEZY SIE CHRZESCIJANSKI POGRZEB, DO KOSCIOLA NIE WOLNO, TYLKO GDZIES W KAPLICY KSIADZ POSWIECI, ZADNEJ MSZY. CZYSTA HIPOKRYZJA KOSCIOLA I KSIEZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiecki napisał:
Niech zyje, niech to dziecko zyje. Jesli go nie bedziesz chciala to inna rodzina z dziecmi lub bezdzietna bedzie szczesliwa. BO ZYCIE TO NAJPIEKNIEJSZY SKARB. Tak mysle, przynajmniej dopoki ono jeszcze zyje.
Sama daj się zgwałcić i uródź ten piękny owoc, pięknego czynu. A sio mohery, sio w kosmos!!! Razem z talibami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
niech mnie ktoś przekona teraz, że Polska to państwo świeckie
Polska to kraj rządzony Klechami a la Talibowie. Naczelnym jest Rydzyk. Precz z czarnymi, precz z obłudnikami, pasożytującymi na ludziach i wykorzystującymi Boga do sprawowania rządu dusz. Precz z fanatyzmem, PRECZ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cemność widzę, widzę ciemność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to ochrona życia... dziecko urodzić trzeba, nic to że sama jeszcze jesteś dzieckiem. Czysty absurd, w tragicznej postaci. Szkoda mi tej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co taki ksiądz może wiedzieć o gwałcie, noszeniu dziecka z gwałtu???!!!!Ciekawe czy gdyby był na miejscu tej dziewczynki, to chciałby urodzić takie dziecko! Ta dziewczynka powinna być otoczona specjalną opieką, a nie nachodzona!!!Księżom chodzi tylko o to żeby rodziły się takie dzieci. Nie myślą o tym,że te dzieci nigdy nie będą kochane, a co najgorsze mogą zostać porzucone po porodzie na śmietniku! To co jest lesze drodzy KSIĘŻA???! Śmietnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgret2000+ napisał:
Ale potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego.[/quote] I małoletniej. Jeżeli się nie zgodzi, zabieg nie może być przeprowadzony. A co, jeżeli tak jest właśnie w tej sytuacji? Dziennnikarze nie rozmawiali ani z matką ani z dzieckiem, więc nie wiadomo jak to naprawdę wyglądało.
zgret2000+ napisał:
"Obrońcy życia" odkryli, że toczy się sprawa o odebranie matce-babce praw rodzidzielskich do ciężarnej córki. Uznali, iż w tym stanie jej zgoda jest bezprawna i wymogli decyzję sądu opiekuńczego o wstrzymaniu zabiegu.[/quote] Bredzisz. Sąd rodzinny nie może na posiedzeniu niejawnym, bez wysłuchania stron (w tym małoletniej), zezwolić albo nie zezwolić na zabieg, szczególnie, jeżeli o taką zgodę nikt nie występował. A nie występował bo matka posługuje się jedynie zaświadczeniem z prokuratury. Wydane zostało zarządzenie tymczasowe o umieszczeniu dziewczyny w pogotowiu opiekuńczym, ale to nie tamuje możliwości dokonania zabiegu. A ta teoria, że sąd zrobił coś pod naciskiem jakiejś organizacji społecznej... szkoda słów. Nie wygłaszaj nigdzie tych herezji, bo robisz z siebie durnia. [quote name='zgret2000+' post='30480' date='7.06.2008, 18:19']Natomias tym, jakim prawem obce osoby z Księdzem , jego psychologami i psycholami na czele za włazenie w brudnych butach i moherowych beretach w cudze prywatne życie żaden prokurator sie nie odważy sie zainteresować .
Skoro uważasz, że jest popełniane przestępstwo, to je zgłoś. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to zrobił. Rozumiem, że znasz szczegóły sprawy równie dobrze, jak prokuratura, sąd, a nawet ksiądz i z tych okoliczności faktycznych , a nie artykułu prasowego wywodzisz, iż zostały wyczerpane ustawowe znamiona jakiegoś tam przestępstwa. A właśnie, jakie to przestępstwo jest według ciebie? [quote name='zgret2000+' post='30480' date='7.06.2008, 18:19']Albowiem napisane jest, że dla zapobieżenia zbrodni można popełniać dowolny wystepek
Ta? Gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sytuacja jest wręcz BUWERSUJĄCA. Jak można nachodzić 14-latkę i zaszczuć ją, i to jeszcze kto, jakiś ksiądz pochwalający gwałty, dewotki z organizacji pro-life i jeszcze oni ściągają media, aby bardziej zaszczuć dziewczynę, bez przesady. Gdzie tu "miłosierdzie"? Powinni dać jej spokój i dac podjąć decyzję. Dziewczyna musi jak najszybciej wykonać zabieg, przecież jest zbyt młoda aby rodzić i wychowywać dziecko, już o wadach genetycznych nie wspomnę, ona jest zbyt młoda. W końcu dziecko z gwałtu, może zniszczyć jej życie, dlaczego ona ma cierpieć? Tylko aby ucieszyć ego jakiegoś duchownego i jego sektę? Jestem pełen oburzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecino kochana.To, że z gwałtu dostąpiłaś błogosławionego stanu znaczy: Bóg tak chciał! I tylko On jeden wie. iż może to tym sposobem i w osobie tego dziecka ponownie objawi się na Ziemi Zbawiciel. Księżom wolno głosić nawet takie bzdury- niektórzy z nich nawet w to wierzą, a wszyscy zresztą maja swoich szefów-biskupów, za coś biorą pieniądze i nie do nich trzeba mieć tu pretensje. Robią swoje. Czego już nie można powiedzieć o konowałach którzy nie tylko sami nie wykonają legalnego zabiegu ale i biegną do czarnych w z donosami na grzeszników. Największe pretensje można i trzeba mieć do Państwa Polskiego ze swoim swoim podyktowanym przez klechów prawem, potem bezsilnego wobec jawnie takowe naruszających Aj-a- to-Lachów i ogłupionych przez nich, nazbyt długo trzymających w dłoni obrazki i sznury paciorków, najczęściej bezmyślnie powtarzających "zawsze dziewica". Władze naszego państwa nie Anieli czy Diabli przecież wybrali. Także nie krasnoludki. Tylko gamonie- czyli my w swojej większości - Polacy. Nikt z nas gazeto-neto czytaczy, radiosłuchaczy czy telewidzów jakichkolwiek stacji nie powinien wiedzieć o moralnych dylematów konkretnej skrzywdzonej rodziny- chyba że ta wyraźnie sobie tego życzy. A stało się inaczej. Tym samym wszyscy jesteśmy świadkami, jeśli nie uczestnikami, kolejnego- równie szkodliwego- gwałtu czynionego tym razem w blasku jupiterów. Dzieczynko! Trzyzmaj się nie daj się... Głowa do gory. Będzie dobrze... no nie- już nie bedzie. Krew się gotuje. Nóż w reku czubem do przodu staje. ..... mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgret2000+ napisał:
Czego już nie można powiedzieć o konowałach którzy nie tylko sami nie wykonają legalnego zabiegu ale i biegną do czarnych w z donosami na grzeszników.
Takie ich prawo. Nie każdy lekarz jest gotów dokonać aborcji czy eutanazji. W końcu są żeby życie ratować, a nie je odbierać. Ale to nieprawda, że lekarze polecieli do klechy. Jak sam słusznie zauważyłeś, czarna stonka mnoży się na potęgę i opanowuje każdy najmniejszy zakamarek życia społecznego. Krzyże w sejmie, sądzie, szkole, przedszkolu, religia w szkole zamiast w kościele, a co istotne w tej sprawie - sutannowi urzędują też w szpitalach, gdzie nie pytając nikogo o zdanie, poprawiają sobie statystyki chrzcząc dzieci niemalże na sali porodowej. Tak było i tutaj. Wiem też, że nie jest tak, jak napisała GW. Może to i dobrze, że klecha się tym zajął, niedobrze, że zrobił z tego sprawę medialną. Dobrze, że niewiele osób wie, o kogo naprawdę chodzi, bo nie wiadomo jakie jeszcze konsekwencje tej durnej kleszej lekkomyślności mogłaby ponieść dziewczyna i tak już wystarczająco skrzywdzona przez dorosłych. Skądinąd poddać należy krytyce kompletną nierzetelność dziennikarzy GW. Na podstawie subiektywnych i tak szczątkowych informacji sklepali gniota, w którym prawdy jest tyle co na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pytanie "a gdzie" - poprzeprzodnio podałem dowolna własnę regułkę. - Chociażby, tu ale i w innych prawach podobnie
"Art. 26. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego."
A nawet dla takiego zgreda jak ja, hierarhia wartości wydaję się oczywista. Jeśli porównamy zabicie płodu do zakłócenia przez dewotów porządku w sekretariacie szpitalnym czy komisariacie gliniarni. Ale swoje, w tym konstytucyjne, prawa ma nie tylko owoc, ale i ofiara przestępstwa. Także wynikające z ustawy "antyaborcyjnej" prawo do usunięcia ciąży. Pilnowanie możliwości do skorzystania z tego prawa ciąży na Państwie. Które jak wykazała pani Tysiąc-olewa. Cieszą mnie tutaj opinie `abi` Na tle innych są bardzo rzeczowe. Widać osoba ta ma rozeznanie konkretnej sytuacji. Ja nie I... dobrze. Po co mi czyjeś prywatności. Dlatego także nie bardzo wierzę w bezstronność pismaków "Wyborzej". Ale także i tu rodzi sie pytanie: czy naruszenie prywatności jednej rodziny usprawiedliwia rzeczywiście poważny problem praktycznej niemozności dopuszczalnej prawem aborcji. Uważam że pewna część ginekologów nie tyle kierowana własnym sumieniem co świętym spokojem sie kieruje. Bowiem organizacje "obrony życia" ze zbyt dużą swobodą i tupetem sie panoszą. Jeszcze: Takowy Jehowiec nie chcąc mieć broni nie musi, jeśli nie chce, być pilicjantem, a za niedługo na spokojnie także i żołnierzem. Lekarz może zostać pediatrą lub kardiologiem. Wiekszość dzis pracujących ginekologów wybrała zaś dobrowolnie swą specjalność w czasach kiedy aborcja była powszechnie legalna. I na koniec: W poprzednim miałem pretensje do tych którze powiadomili czarnych. Ale podobnie trzeba podejsć tych co dali cynk- dziennikarzom. I to z dwóch niezależnych flank- do Rydzyka i do Michnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega napisał:
A czy ktos z Panstwa wie jak ten ksiądz sie nazywa ?
... Nazywa się POKRYWKA i jest w kościele na Staszica w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Prokuratura już to powiedziała, to powiem i ja. Mała nie została zgwałcona. Podejrzewam, że to jest wersja jej matki, która na rzęsach staje, żeby doprowadzić do zabiegu, chociaż dziewczyna tego nie chce i to jest jej prawo, które trzeba uszanować. Stąd wziął się ten ksiądz, który pilnuje, żeby matka nie wywiozła córki gdzieś i nie zrobiła czegoś, do czego tylko ona jest przekonana. Stąd sprawa o pozbawienie władzy rodzicielskiej. Skądinąd obcowanie z nieletnią jest czynem karalnym i daje to podstawę do legalnej aborcji. No ale nie za wszelką cenę. Tak myślę. Zobaczymy gdzie to zabrnie. Od kilku tygodni patrzę na to wszystko i własnym oczom nie wierzę. Cynk dziennikarzom dał ksiądz zapewne, ale pomimo wszystko Nasz Dziennik, ku mojemu zaskoczeniu, nie napisał ani słowa o tej sprawie. Chyba że nie jestem na bieżąco, bo mdli mnie jak słyszę ten tytuł więc ograniczam kontakt z Rydzykiem. Dla mnie natomiast żenujące jest to, że politycy pokroju Millera i Napieralskiego, nie znając sytuacji, wypowiadają się publicznie. Ciekawe jak teraz Millerowi w dziobie, jak się dowiedział, że gwałtu nie było. Do Napieralskiego może to szybciej dotrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
... Nazywa się POKRYWKA i jest w kościele na Staszica w Lublinie.
Chyba Podstawka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie uogolniac ze ksiadz winny czy co i mowic ze dac mu 420 zl. Znam jedno miasto gdzie niby mimo biedy dzieci rodza sie jak na drozdzach po co ? by brac na nie kase z opieki bo przeciez panstwo da. Starzy pija,palą dziecko gloduje ale dostanie kase z osrodka to jest za co sępić kase z pańśtwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
proponuje wydupczyc ksiezunia i wreczyc mu dziecie na wychowanie, dac 420 zl na zycie na miesiac, tyle daja na wychowawczym
Jak podaje portal, Wiadomości-Gazeta.pl,ojcem jest 14 latek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Chyba Podstawka..
..Sprawdziłem i istotnie Podstawka!! Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
..Sprawdziłem i istotnie Podstawka!! Przepraszam. [/quote] A nic się nie stało, jak się słoik odwróci, to pokrywka robi za podstawkę [quote name='nemo']Jak podaje portal, Wiadomości-Gazeta.pl,ojcem jest 14 latek!
No jest, jest. Ale nie jest gwałcicielem. A gdyby GW była rzetelna, to sprawdziłaby to zanim nawypisywała bzdur i rozpętała piekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samulski napisał:
BYDŁO! BYDŁO! PO STOKROĆ BYDŁO! Brak słów na tych radimaryjnych terrorystów. Gdzie jest prokuratura?!
Jak masz taki pogląd i jesteś kobietą to na co czekasz? daj się zgwałcić i przezyj to sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lolek~ napisał:
Jak masz taki pogląd i jesteś kobietą to na co czekasz? daj się zgwałcić i przezyj to sama.
Dziewczyna nie jest ofiarą zgwałcenia. Prokuratura już się w tym temacie wypowiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...